Як правильно обирати ланч бокси в магазині Тидиви: критерії вибору та рекомендації

Залишаючи будинок на цілий день, важливо організувати собі повноцінний ситний обід. Харчуватися одними бутербродами — не найкраща ідея, а кафе та ресторани надто дорогі. Допоможе ланчбокс. Ланч бокс, ланч-бокс, контейнер для ланчу — усталеного перекладу немає, і поки що люди називають корисні коробочки на свій смак. А різновидів боксів навіть більше, ніж назв.

Вибір конструкції

Класичний ланчбокс — пластикова коробка з кришкою, що щільно прилягає. Він призначений для сухих страв. Присутня підлива чи соус? Потрібна особлива конструкція, герметична, з ущільнювачем кришки та надійним замком. В іншому випадку вміст проллється.

Суп потребує особливого підходу. Термос для їжі – щось середнє між ланчбоксом та термосом, циліндр із широким горлом. Суп не проливається, їсти його зручно, а ще він довго залишається теплим.

Об’єм та місткість

Бокс для ланчу випускається у різних розмірах. Місткість найменших – півлітра. Такі контейнери мають єдиний відсік. Туди поміститься пара бутербродів або трохи овочів для перекушування. Якщо хочеться здобути повноцінний обід, треба брати ланчбокс літрового об’єму на tidivi.shop. Дволітрові контейнери (більші варіанти зустрічаються, але рідше) забезпечать повноцінним харчуванням на весь день.

Часто у ланчбоксу кілька відсіків, зазвичай два-три. У такий органайзер для їжі можна одночасно покласти основну страву та десерт, і вони не перемішаються. Спортсмени і люди, які часто бувають у відрядженнях, віддають перевагу багатоярусним ланч-боксам: кілька окремих контейнерів вміщують кілька повноцінних страв. Це дозволяє організувати різноманітне харчування весь день і навіть кілька.

Іноді ланчбокси продаються наборами кількох контейнерів.

Додаткові функції

Більшість боксів для ланчу зроблена з пластику, але не все можна гріти. Одні при нагріванні виділяють шкідливі речовини, інші взагалі плавляться. Якщо потрібна модель, яка припускає нагрівання, треба уважніше дивитися на маркування. Трикутник з цифрою 5 всередині підходить для мікрохвильової печі.

Частина ланч боксів може грітися самостійно. Вони вбудований нагрівальний елемент, що працює від мережі або автомобільного прикурювача. Десять хвилин – і гаряча їжа готова. Якщо електрика є, а мікрохвильової печі немає, варто купити ланч бокс на https://www.tidivi.shop/ цієї моделі.

Складні ланчбокси найкомпактніші. Дно та кришка у них тверді, а стінки складаються гармошкою. У складеному вигляді контейнер практично не займає місця.

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 65,091.00 2.33%
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,493.34 2.56%
  • tetherTether (USDT) $ 0.998845 0.08%
  • bnbBNB (BNB) $ 595.24 2.15%
  • solanaSolana (SOL) $ 142.04 2.44%
  • staked-etherLido Staked Ether (STETH) $ 3,498.74 2.44%
  • usd-coinUSDC (USDC) $ 0.998902 0.11%
  • xrpXRP (XRP) $ 0.501361 2.27%
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.132118 3.1%
  • the-open-networkToncoin (TON) $ 7.79 2.13%