Ролети на вікна: популярні різновиди та вибір

Ролети для вікон – це практичні та функціональні конструкції, які чудово справляються з функцією захисту приміщень від сонця, сторонніх поглядів та інших негативних факторів. У продажу запропоновані презентабельні конструкції для прикраси будь-якого інтер’єру. Сучасні ролети на вікна якісні та надійні, їх термін служби максимальний. Але потрібно відповідально поставитися до їх вибору, щоб не помилитися.

Різновиди ролет для вікон

У продажу можна знайти різноманітні види таких конструкцій. Серед характеристик основних варіантів:

 1. Горизонтальні ролети. Такі вироби найпоширеніші. Вони монтуються на вікна в горизонтальному положенні, складаються в коробку під час підйому. Горизонтальні ролети доступні у різних відтінках. Крім того, для їх виготовлення можуть використовуватися такі матеріали, як деревина та пластик.
 2. Вертикальні ролети. Вони призначені для монтажу на великі віконні конструкції. Ролети складатимуться убік під час їх відкриття. Вертикальні конструкції можуть бути виконані з алюмінію, пластику або тканини.
 3. Рулонні ролети. Це різновид вертикальних виробів. Ролетами зручно користуватися, оскільки в них передбачені спеціальні механізми керування.
 4. Москітні ролети. Вони добре захищають від різних комах. Монтувати конструкції можна як по горизонталі, так і по вертикалі.

Ви можете підібрати саме той вид ролетів на вікна, який відповідає умовам їх використання. Орієнтуйтесь і на свої потреби, щоб вкласти власні гроші у вигідну покупку

Критерії вибору ролет на вікна

Щоб придбати потрібну конструкцію, приділіть увагу питанням її вибору. Серед найважливіших порад:

 1. Розмір вікна. При виборі ролетів необхідно враховувати розмір віконного отвору. Конструкції мають бути досить великими, щоб вікно було повністю зачинене.
 2. Матеріал. Ролети виготовляють із тканини, деревини, пластику, алюмінію. Вибір матеріалу залежить від ваших потреб, а також від наявного бюджету.
 3. Колір. Можете підібрати той відтінок конструкції, який відповідає загальній концепції оформлення простору. У продажу запропонований великий асортимент варіантів, тому зі складнощами ви не зіткнетеся.
 4. Бренд. Уважно читайте відгуки про виробника ролета. Купуйте конструкції тільки від тих компаній, які зарекомендували себе з кращого боку, оскільки це гарантія їхньої якості та довговічності.

Вам вдасться підібрати ті ролети на вікна, які виправдають сміливі очікування. За допомогою таких конструкцій вам вдасться захистити приміщення від різноманітних негативних факторів!

 • bitcoinBitcoin (BTC) $ 64,548.00 2.11%
 • ethereumEthereum (ETH) $ 3,419.70 2.52%
 • tetherTether (USDT) $ 1.00 0.13%
 • bnbBNB (BNB) $ 574.50 1.43%
 • solanaSolana (SOL) $ 158.37 2.68%
 • xrpXRP (XRP) $ 0.618209 6.04%
 • usd-coinUSDC (USDC) $ 1.00 0.07%
 • staked-etherLido Staked Ether (STETH) $ 3,424.75 2.35%
 • the-open-networkToncoin (TON) $ 7.18 2.22%
 • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.123451 3.04%