Подарунки на 14 лютого другій половинці: чим можливо здивувати в шлюбі

День закоханих — ще один приємний привід нагадати коханій людині про свої почуття, як ви її цінуєте, поважаєте, любите. У це свято сюрпризи можна поділити на 2 типи: індивідуальні, які призначені виключно для отримувача, та парні. Сьогодні ми розглянемо останній варіант, оскільки вважаємо: 14 лютого — свято для пари та день, коли стосунки повинні стати ще міцнішими.

Попри те, що ви перебуваєте у шлюбі, важливо підтримувати із другою половинкою велике полумʼя та найменші вогники між вами. Для цього використовуйте романтичні подарунки на Валентина bodo https://www.bodo.ua/ua/podarki/14-fevralia/: вікенд за містом, SPA у темряві, майстер-клас гончарства та багато іншого.

Майстер-клас гончарства для двох

Заняття для пари, яке часто організовують під час зйомок телепрограм, справді допомагає зблизитися. Ви часто будете торкатися один одного, спілкуватися, разом опануєте нове ремесло, після чого зможете обмінятися отриманими враженнями. Залученість у творчий процес розслабляє, відриває від буденних справ, приносить приємні емоції.

Перевага в тому, що техніка використання гончарного круга досить проста, а тому опанувати її можна з будь-яким рівнем підготовки.

Оберіть майстерню, де дозволять увімкнути романтичну музику та запалити свічки.

SPA в темряві

Сеанс масажу в темряві, де джерелом світла буде кілька запалених свічок — можливість повністю розслабитися, адже це загострює тактильні відчуття й дозволяє сконцентруватися повністю на них. Процедура знімає втому та напругу в мʼязах, поліпшує кровообіг і рухливість суглобів, дає відчуття легкості в тілі. Для догляду за шкірою використовують базові та ефірні олії, які через свій аромат позитивно впливають на нервову систему та емоційний стан.

Дегустація вин

Організуйте собі й партнеру вечерю, коли ви по-новому зможете познайомитися з улюбленим алкогольним напоєм або навпаки — вперше відкрити для себе його переваги. Досвідчений сомельє розкаже про правильну культуру вживання вина, його історії, найкраще поєднання із різними закусками. Під час дегустації ви зрозумієте цей благородний напій, дізнаєтеся як розрізняти вино за ароматом та на що звертати увагу, коли купуєте пляшку в магазині.

Прогулянка на конях

Катання на конях — корисне спортивне заняття, яке змушує працювати всі групи мʼязів без особливих зусиль з боку людини. Та це лише спортивна складова заняття!

Також спілкування з конями покращує настрій, знімає стрес і напругу, дарує позитивні емоції.

Тренер розкаже вам правила техніки безпеки та допоможе освоїти базові навички їзди. Ви поринете в захопливу прогулянку на коні й відчуватимете себе наче в казці!

Майстер-клас аргентинського танго

Пропонуємо вам відвідати урок пристрасного латиноамериканського танцю, якого навчить вас досвідчений хореограф. Заняття розпочнеться з розігріву мʼязів, а продовжуватиметься вивченням основних рухів. Тіла сплетуться в танці, ви відчуєте адреналін, прилив енергії та пристрасті. Аргентинське танго — чудовий спосіб з маленького вогника зробити справжнє полумʼя!

Обирайте цікаве заняття із запропонованих або відвідайте інтернет-магазин вражень bodo й порадуйте близьку людину.

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 65,091.00 2.33%
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,493.34 2.56%
  • tetherTether (USDT) $ 0.998845 0.08%
  • bnbBNB (BNB) $ 595.24 2.15%
  • solanaSolana (SOL) $ 142.04 2.44%
  • staked-etherLido Staked Ether (STETH) $ 3,498.74 2.44%
  • usd-coinUSDC (USDC) $ 0.998902 0.11%
  • xrpXRP (XRP) $ 0.501361 2.27%
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.132118 3.1%
  • the-open-networkToncoin (TON) $ 7.79 2.13%