Ремонт електросамокатів: що потрібно знати та деякі правила

Електросамокати є найпопулярнішим транспортним засобом. Особливо часто їх використовують у великих містах для поїздок на роботу і додому, відвідування магазинів, прогулянок.

Однак ці пристрої схильні до різноманітних зовнішніх впливів, їх батареї та інші елементи можуть виходити з ладу. Як реагувати на поломки, що може допомогти у таких ситуаціях – пропонується дізнатись подробиці на https://skeleton.ua/.

Особливості ремонту

Серед поломок варто розрізняти два види несправностей:

 1. Дефекти та пошкодження пов’язані з ходовою частиною. Це насамперед стосується стану коліс та шин, несправності гальм. Надувні шини можуть стиратися об асфальт через надмірний внутрішній тиск, проколюватися через різні елементи. Гальма зношуються від тертя, часто їхній вихід з ладу провокується манерою водіння з різкими стартами та гальмуваннями.
 2. Ушкодження електричної частини, де особливо варто виділити окислення контактів, якщо транспортний засіб часто використовують за умов високої вологості, мокрих вулиць. Поломка акумулятора провокує неправильну експлуатацію, коли ємність часто відчуває глибокий розряд або прискорений заряд. Контролер, що відповідає за взаємодію всіх елементів, ламається при надмірних навантаженнях, коли перевищується швидкість руху, на самокат поміщають значну масу.

За будь-якого варіанта поломки пропонується ремонт електросамокатів Київ від досвідчених фахівців.

Правила

При проведенні ремонту потрібне дотримання таких умов:

 1. Спершу проводиться діагностика. Вона полягає у візуальному огляді всіх елементів, щоб унеможливити механічні пошкодження, визначити відсутність окислень на контактах або псування проводки.
 2. Далі визначається заряд акумулятора, його реальна ємність, можливість заряджання за допомогою спеціальних приладів.
 3. При подальшій дії потрібно відключити акумулятор від решти електричної частини самокату.
 4. Перевіряється контролер та стан мотора. Це робиться за допомогою візуального огляду та з використанням приладів.

В основному ремонт полягає в заміні зношених або зіпсованих деталей та вузлів, навіть погнуті колісні диски краще встановити нові.

Ходову частину можна ремонтувати самостійно, тут процедура проста, знайома всім власникам велосипедів та іншого транспорту.

Електричною частиною повинні займатися лише фахівці, будь-яка помилка може призвести до замикання та неприємних наслідків.

 • bitcoinBitcoin (BTC) $ 65,572.00 1.49%
 • ethereumEthereum (ETH) $ 3,519.09 1.14%
 • tetherTether (USDT) $ 0.998158 0.12%
 • bnbBNB (BNB) $ 597.50 1.49%
 • solanaSolana (SOL) $ 143.22 1.41%
 • staked-etherLido Staked Ether (STETH) $ 3,519.72 1.11%
 • usd-coinUSDC (USDC) $ 0.999325 0.08%
 • xrpXRP (XRP) $ 0.500728 1.34%
 • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.134060 1.32%
 • the-open-networkToncoin (TON) $ 7.77 2.91%