Як обирати кавомашину та поради щодо вибору для офісу

Кава є популярним напоєм у величезної кількості людей. Однак його потрібно готувати безпосередньо перед вживанням. Процес цей вимагає часу, певних дій.

Щоб його спростити та прискорити було створено кавова машина.

Різновиди

Всі види пристроїв дозволяють приготувати каву в автоматичному режимі, часто такі пристрої забезпечуються кавомолкою, щоб залишити людині тільки функції включення в роботу і встановлення чашки під напій, що ллється.

Кавомашини поділяються на такі види:

 1. Краплі, де вода нагрівається у спеціальній ємності, проливається повільно через фільтр із порошком. Саме процедура просочування нагрітої води через каву у вигляді крапель дало назву апарату.
 2. Рожкові. Тут принципи аналогічні крапельній, проте порошок пресується у спеціальній ємності, яка надівається на виведення рідини. Вода через щільну субстанцію пропускається під високим тиском, що підвищує міцність, насиченість та аромат напою.
 3. Капсульні, де використовуються вже готові та упаковані у спеціальні ємності порції меленої кави. Тут також гаряча вода проходить через мелену суміш.
 4. Чалдові машини використовують замість капсул порошок, запакований у фільтр-пакети.
 5. Автоматичні кавоварки є найбільш повним втіленням даного поняття, де процес участі людини полягає в засипанні зерен у спеціальну ємність, і натисканні кнопок, що визначає тип напою.

Пропонується замовити обладнання на https://www.zavari.ua/ залежно від звичок та переваг людини за типом та міцністю готового напою, його фінансових можливостей.

Поради щодо вибору

Насамперед варто врахувати свої фінансові можливості. Найбільш смачну та різноманітну каву готують автоматичні кавомашини. Вони оснащуються капучинатором та іншими пристроями, можуть створювати напій за різними рецептами. Однак ці пристрої коштують дуже дорого.

При виборі більш дешевих варіантів, варто врахувати кількість кави, що споживається. Деякі варіанти ріжкових і краплинних кавоварок можуть приготувати одну-дві чашки об’єму 100-200 мл. Цього достатньо для двох дорослих, проте всіх гостей почастувати одразу не вийде.

Всі кавомолки в кофемашинах постачаються жорновими пристроями, проте дорожчі мають керамічні, дешевші – сталеві органи, що перемелюють зерна.

Потужність та тиск визначають міцність напою та його смак. Потрібно не менше 9 бар та 1000 Вт, щоб отримати каву потрібного рівня.

 • bitcoinBitcoin (BTC) $ 65,091.00 2.33%
 • ethereumEthereum (ETH) $ 3,493.34 2.56%
 • tetherTether (USDT) $ 0.998845 0.08%
 • bnbBNB (BNB) $ 595.24 2.15%
 • solanaSolana (SOL) $ 142.04 2.44%
 • staked-etherLido Staked Ether (STETH) $ 3,498.74 2.44%
 • usd-coinUSDC (USDC) $ 0.998902 0.11%
 • xrpXRP (XRP) $ 0.501361 2.27%
 • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.132118 3.1%
 • the-open-networkToncoin (TON) $ 7.79 2.13%