На що звернути увагу у процесі вибору меблів для маленької кімнати

Сучасні квартири рідко бувають більшими. Потрібно максимально ефективно використовувати доступний простір, а отже ретельно підбирати меблі. Навіть маленька кімната може бути затишною та комфортною, якщо обставлена правильно. Щоправда, для цього спочатку потрібно купити меблі.

Особливості

Хороше рішення для маленьких кімнат з нестандартним плануванням – меблі на замовлення. Шафи та крісла точно займуть відведене їм місце, а функцій, напевно, буде більше.

Якщо місця не вистачає, кожен предмет меблів має бути максимально функціональним. Вихід простий: трансформери. Розкладні дивани, столи, що перетворюються на консолі, стілець, що регулюється по висоті, сильно полегшать життя. Такі моделі дорожчі за звичні, але зекономлені сантиметри того варті.

Дизайнери люблять використовувати незвичайні форми: круглі ліжка, радіусні дивани, кухонні острови. Виглядає це чудово, але місця потрібно більше. Меблі більш класичних обрисів місткіші та компактніші.

Взагалі, варто ретельно подумати перед кожною покупкою. Зважте всі плюси та мінуси: вам точно потрібна ця річ?

Безпека

У маленьких кімнатах тісно. Тіснота змушує людей травмуватися об кути та ніжки. Про це питання варто подумати заздалегідь.

Закруглені кути захистять від синців та синців. Можна використовувати захисні накладки. Людина не повинна отримати пошкодження, навіть розгортаючись у вузькому місці.

Із ручками аналогічно. Велика фурнітура складної форми залишає вражаючі сліди, а ще за них чіпляється одяг: можна зачепитися, втратити рівновагу і впасти. Варто зробити ручки вбудованими або просто вибрати найменші та непомітні. В умовах обмеженого простору вони і виглядатимуть краще.

Візуальні прийоми

Деякі хитрощі допоможуть візуально розширити кімнату. Більше речей не влізе, але вона перестане здаватися такою тісною. Один із прийомів — колір. Світлі предмети здаються легшими. Підсвідомо ми думаємо, що вони посідають менше місця.

Інша хитрість – дзеркала. Вони розширюють простір і ефектно виглядають. Дзеркальні полотна часто вбудовують у дверцята шаф, а ще з дзеркал можна зробити панно.

Відмінний вихід – скло. Матеріал прозорий, тому візуально полегшує меблі. Вироби із загартованого скла міцніші, ніж виглядають, і дуже ефектні. Додайте більше скляних меблів до кімнати або зробіть скляні вставки.

Взагалі чим ажурнішими виглядають меблі, тим легше і менше здається. Ковані та плетені вироби потрібно брати обов’язково. Залиште більше повітря, і місця різко побільшає. Чисто психологічний, але дуже сильний ефект.

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 64,548.00 2.11%
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,419.70 2.52%
  • tetherTether (USDT) $ 1.00 0.13%
  • bnbBNB (BNB) $ 574.50 1.43%
  • solanaSolana (SOL) $ 158.37 2.68%
  • xrpXRP (XRP) $ 0.618209 6.04%
  • usd-coinUSDC (USDC) $ 1.00 0.07%
  • staked-etherLido Staked Ether (STETH) $ 3,424.75 2.35%
  • the-open-networkToncoin (TON) $ 7.18 2.22%
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.123451 3.04%