Корисні поради щодо вибору фасадної штукатурки: якою вона має бути

Оздоблення фасадів будівель відбувається з використанням різних матеріалів та технологій. Більшість споживачів цінують швидкість проведення робіт, можливість створення оригінального фасаду за мінімальних фінансових витрат. У такій ситуації найкращим вибором стане фасадна штукатурка.

Види оздоблювального матеріалу та його особливості

Львівський магазин фірми «СМ ЦИТАДЕЛЬ» пропонує кілька варіантів сухих сумішей для створення розчинів фасадної штукатурки. Вони мають різний склад і можуть використовуватися в певних умовах з урахуванням матеріалу стін та зовнішніх умов експлуатації будівлі.

Серед основних варіантів сумішей виділяють:

  1. Силікатно-силіконову, придатну для обробки практично будь-яких поверхонь, включаючи цеглу, бетон, дерево. Її не рекомендується використовувати для газобетону та інших пористих матеріалів. Має найбільш оптимальне поєднання краси, міцності та вартості, є найбільш універсальним варіантом подібних сумішей.
  2. Силіконова штукатурка рекомендується для обробки утеплених фасадів або поверхонь із пінобетону, черепашника та інших пористих будматеріалів. Вона швидко утворює захисну плівку та перешкоджає проникненню вологи всередину стін.
  3. Акрилова штукатурка є найдешевшою, застосовується для будь-яких типів фасадів. Здатна захистити поверхню стінок від зовнішніх впливів. Однак низька паропроникність перешкоджає її використанню в обробці утеплених фасадів.

Кожен вид оздоблювальних сумішей дає змогу створити дешевий фасад у порівнянні з іншими матеріалами.

Переваги

На сайті є велика різноманітність оздоблювальних сумішей, які підходять для будь-яких типів будівель. Штукатурка дозволяє швидко і без особливих витрат вирівняти поверхню стін, закласти невеликі дефекти, захистити будівлю від втрат тепла. Також вона запобігає впливу зовнішніх факторів, типу дощу, ультрафіолетового випромінювання, перепаду температур. До складу сумішей вносяться антисептики, що запобігають розвитку на стінах плісняви та інших мікроорганізмів.

До складу при розведенні можна додати барвники, щоб надати будь-якого відтінку. Також можна використовувати механічні частинки для одержання рельєфної поверхні. Можна вибрати варіант нанесення та створити певний візерунок, щоб естетично вся будівля була оформлена в єдиному стилі.

Суміші підходять для ручного та механічного нанесення, прості в підготовці, кожна упаковка має інструкцію з приготування розчину та проведення обробки.

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 64,548.00 2.11%
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,419.70 2.52%
  • tetherTether (USDT) $ 1.00 0.13%
  • bnbBNB (BNB) $ 574.50 1.43%
  • solanaSolana (SOL) $ 158.37 2.68%
  • xrpXRP (XRP) $ 0.618209 6.04%
  • usd-coinUSDC (USDC) $ 1.00 0.07%
  • staked-etherLido Staked Ether (STETH) $ 3,424.75 2.35%
  • the-open-networkToncoin (TON) $ 7.18 2.22%
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.123451 3.04%