Перелік вимог до меблів для прихожої: що вибрати і чому

Передпокій-це перше, що бачить людина, входячи в будинок. Щоб перше враження виявилося позитивним, важливо, щоб меблі в передпокої була обрана зі смаком і правильно розставлена.

Затишна гостинна атмосфера формується за рахунок правильного вибору предметів меблів, тому до даного питання слід поставитися гранично уважно. Можна купити передпокої на https://lux-mebli.net/ua/g6021568-prihozhi, вибравши відповідну модель в каталозі.

Предмети меблів

Передпокій умовно ділиться на наступні зони: система зберігання речей і місце для відпочинку. Меблювання кожної із зон вимагає ретельного підбору меблів. Можна подивитись модульні передпокої на https://lux-mebli.net/ua/g31662349-tsilni-prihozhi, щоб підібрати оптимальний варіант.

Меблі для передпокою може купуватися окремо або у вигляді комплекту. Купувати комплекти дуже зручно, оскільки всі компоненти в них гармонійно доповнюють один одному і відповідають єдиному стилю. Комплект може бути виконаний у вигляді розрізнених предметів або цільної конструкції. Можна подивитись цілі передпокої на https://lux-mebli.net/ua/g31662077-modulni-prihozhi, щоб знайти підходящу модель.

Меблі в передпокої повинна бути не тільки привабливою візуально, але і функціональною. У передпокої обов’язково повинно бути організовано місце зберігання одягу та взуття. У складі системи для зберігання можуть бути присутніми наступні компоненти:

У передпокої слід встановити хоча б один високий місткий шафа з великим дзеркалом на дверцятах. У ньому повинні бути встановлені штанги, на які можна буде вішати вертикально куртки і пальто. Верхні полиці призначені для зберігання головних уборів, спортивного приладдя та інших речей. У нижньому відсіку може зберігатися сезонне взуття.

Стійка для взуття з похилими поличками може бути відкритою або закритою.

Висока вузька корзина необхідна для зберігання парасольок і тростин. Вона відмінно вписується в обстановку передпокою.

Тумбочки з невеликими ящиками підходять для зберігання аксесуарів і різних дрібних предметів: рукавичок, шарфів, ключів, засобів для догляду за взуттям, косметики і т. д.

Зона відпочинку в передпокої необхідна, щоб можна було взуватися сидячи або просто відпочити трохи після довгої прогулянки.

У маленькому передпокої можна обладнати зону відпочинку невеликим м’яким пуфом. Він займе зовсім небагато простору і може служити додатковим місцем зберігання речей, які розміщуються у відсіку під сидінням.

У просторому передпокої буде мати гарний вигляд банкетка. Це витончений вузький диванчик, на якому можуть сидіти кілька людей одночасно.

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 65,439.00 1.7%
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,516.07 1.75%
  • tetherTether (USDT) $ 0.998358 0.05%
  • bnbBNB (BNB) $ 598.30 1.64%
  • solanaSolana (SOL) $ 142.89 1.72%
  • staked-etherLido Staked Ether (STETH) $ 3,512.20 1.93%
  • usd-coinUSDC (USDC) $ 0.998691 0.1%
  • xrpXRP (XRP) $ 0.502239 2.18%
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.133000 2.41%
  • the-open-networkToncoin (TON) $ 7.81 1.89%